Pakiet startowy

 

Koszulka kolarska (obowiązkowa)
Na obrazku koszulka z GFNY World Championships. Koszulka GFNY Gdynia zostanie zaprezentowana na początku 2018 roku. Oficjalna koszulka GFNY jest wykonana z najlepszej jakości materiałów. Zaprojektowana w Nowym Jorku przez Alex Ostroy z Poseur i wyprodukowana we Włoszech przez GFNY Apparel. PEŁNA TABELA ROZMIARÓW
-----

Worek na odzież i buty
Lekki worek sportowy wykonany jest z wytrzymałej, lekko połyskującej tkaniny i wyróżnia się dużym nadrukiem z logo GFNY Gdynia z przodu. Łatwo i szybko zamykany na sznurek ściągający, można nosić jak worek lub plecak.
-----

Bidon 
Ozdobiony grafiką GFNY Gdynia półlitrowy bidon ma wąski i wygodny do trzymania kształt, idealnie sprawdzi się w trakcie zawodów, jak i codziennych treningów.
-----

Medal finishera
Medal otrzyma każdy uczestnik GFNY Gdynia niezależnie od dystansu, który ukończy (80k lub 136k)
-----

Race book
W pakiecie startowym GFNY Gdynia znajdziecie obszerny magazyn, tzw. race book, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o wyścigu, jego uczestnikach, a także atrakcjach dla kibiców.
-----

Zamknięta dla ruchu trasa kolarska

Wyścig odbywać się będzie przy zamkniętym ruchu drogowym. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

-----

Woda Cisowianka Sport 0,7l
Cisowianka to naturalna woda mineralna, pochodząca z nałęczowskich pokładów wodonośnych. Wysoką jakość produktów Cisowianka, oprócz zastosowania najnowocześniejszych linii do butelkowania wody, zapewnia rygorystyczny, wieloetapowy system kontroli produkcji, który nie pozwala dopuścić do sprzedaży produktów, niepoddanych badaniom laboratoryjnym.
-----

Kawa dla kolarzy - 100% Arabica z limitowanej serii na GFNY Gdynia!
Kawa Dla Kolarzy to wspaniały smak, specjalnie wyselekcjonowanej, świeżo palonej kawy, którą pokochają wszyscy miłośnicy dwóch kółek

-----

Bezpłatny serwis Shimano na Skwerze Kościuszki i trasie zawodów
W przypadku awarii roweru do dyspozycji zawodników będzie Shimano Service Centre. Mechanicy Shimano pomogą wam w punkcie stacjonarnym na Skwerze Kościuszki, a także zapewnią serwis na trasie zawodów.
-----

Zestaw numerów i chip do pomiaru czasu
---

 

Więcej? Już niebawem!