Informacje ogólne

To niepowtarzalna okazja nabycia nowych, praktycznych umiejętności, poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Pośród wielu zadań, które czekają na wolontariuszy podczas GFNY Gdynia, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dla liderów wolontariatu oferujemy: szkolenia i instruktaże z zakresu marketingu sportowego i organizacji imprez masowych.

Po zakończonej współpracy wolontariusze GFNY Gdynia otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy i sposobie wykonywania świadczeń. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV osób ubiegających się o przyjęcie na studia lub poszukujących pracy.

Od wolontariusza GFNY Gdynia oczekujemy, przede wszystkim, rzetelności, uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od pracy wolontariuszy zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo uczestników uczestników, lecz także atmosfera imprezy sportowej.

Przede wszystkim szukamy Liderów Wolontariatu. Lider to osoba, która rekrutuje spośród swoich znajomych co najmniej 10-osobowy zespół i odpowiada za swoją grupę. Od osób pełniących funkcję Lidera Wolontariatu oczekujemy zdolności zarządzania dużym zespołem ludzi, a także systematyczności, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz samodzielności i dynamizmu w działaniu. Oczywiście, szukamy również wolnych strzelców, którzy chcą pomóc nam przy organizacji GFNY Gdynia. 

 

Rejestracja jest już otwarta!

Pamiętaj, by po rejestracji danych, zalogować się na konto, wejść w zakładkę WYDARZENIA, wybrać GFNY Gdynia i wypełnić ankietę dotycząca twojej dyspozycji oraz preferowanych zadań. 

 

 

Wydarzenie na Facebooku     (link https://www.facebook.com/events/382552302155128/)

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Anna Okrój
Koordynator wolontariatu
anna.okroj@sportevolution.pl